naše reference

reference Měření a regulace Alstom

www.alstom.com

Alstom působí v České republice již více než 23 let a je jednou z předních společností na českém železničním trhu s portfoliem v oblasti kolejových vozidel a komponentů, digitálních a integrovaných systémů a služeb. S výrobním závodem v České Lípě a obchodním zastoupením v Praze poskytuje Alstom svým zákazníkům v České republice prvotřídní řešení globální mobility. Alstom je také prvním poskytovatelem vysokorychlostních technologií v zemi, a to se sedmi vysokorychlostními vlaky Pendolino ve službách společnosti České dráhy. V zemi se také prezentují přední kompetence společnosti v oblasti signalizace. Alstom je prvním poskytovatelem systému ETCS úrovně 2 v souladu s nejnovějším standardem EU. V souladu s komplexním portfoliem železničních řešení operují na českém trhu také Alstom lokomotivy Traxx.

Výrobní závod v České Lípě je druhým největším výrobcem v českém železničním průmyslu.naše reference

reference Měření a regulace Liplastec Liberec

www.liplastec.cz

Společnost LIPLASTEC s.r.o. vznikla v roce 2002. Zabývá se výrobou a montáží plastových a pryžových dílů pro automobilový průmysl.


naše reference

reference Měření a regulace Batist Medical Červený Kostelec

www.batist.com

Významný evropský dodavatel a výrobce roušek, nanoroušek, zdravotnických a hygienických produktů na ošetření ran, obvazů a dalších hygienických pomůcek pro zdravotnictví.

BATIST Medical napřímo spravuje pobočky v České republice, na Slovensku, v Polsku, v Německu, nově také v Portugalsku a Španělsku. Je také obslužnou organizací celé skupiny pro všechny další země bez vlastního zastoupení.


naše reference

reference Měření a regulace Foxconn Pardubice

www.foxconn.cz

Světový výrobce společnost Foxconn je globálním lídrem v poskytování kompletních IT řešení, produkci spotřební elektroniky a výrobě komponent pro komunikační a elektronická zařízení. Vyrábí všechny součásti osobního počítače, s výjimkou čipů. Mezi její zákazníky patří renomované společnosti světového významu.

V České republice má společnost dva závody - v Pardubicích a v Kutné Hoře. Oba regiony se společnost Foxconn snaží podporovat jak finanční výpomocí, tak i formou partnerství v různých projektech a akcích. Foxconn si totiž uvědomuje, jak důležité je být nejen dobrým zaměstnavatelem, ale i dobrým sousedem firmám, komunitám i jednotlivcům.


naše reference

reference Měření a regulace Toyota Kolín

www.toyotacz.com

Vyrábět produkt nejvyšší kvality bez plýtvání, to je jasný cíl, k jehož splnění vede dlouhá, nikdy nekončící cesta. Takový je výrobní systém Toyota. Je založen na důmyslné organizaci práce, vysoké efektivitě a nekompromisní kvalitě. Léty prověřený výrobní systém vedoucí k úspěchu se dnes snaží napodobit téměř všichni automobiloví výrobci. Hlavním principem výrobního systému Toyota je neustálé zlepšování. Jeho vývoj nikdy nekončí – probíhá každý den.


naše reference

reference Měření a regulace Čeroz Nehvizdy

www.cerozfruit.cz

Společnost zásobuje významné potravinářské řetězce, ale i své osvědčené zákazníky - velkoobchodní sklady a odběratele C&C. Distribuce a dovoz ovoce a zeleniny jsou zajištěny vlastním moderním vozovým parkem a vozy prověřených dopravních společností. Celou agendu zajišťuje dopravní oddělení. V rámci mezinárodní dopravy zajišťuje přepravu pro mnohé významné dodavatele a odběratele ovoce a zeleniny na území Evropy.


naše reference

ABB

www.new.abb.com/cz

ABB je technologický lídr a průkopník s rozsáhlou nabídkou výrobků, služeb a řešení pro digitální průmysl. V návaznosti na více než 130letou tradici inovací dnes společnost ABB stojí v čele digitalizace průmyslu, podporována čtyřmi obchodními jednotkami s vedoucím postavením na trhu a výraznou orientací na zákazníka.


naše reference

EKT CZ k.s.

www.ekt.tech/cs

Plasty lze zpracovávat mnoha různými způsoby. Projekty mají svůj začátek a konec. Procesy jsou efektivní, nebo také ne. Až teprve nadšení odpovědných osob vytváří potenciál, jehož zásluhou vznikají vynikající výrobky, jejich výrobní technologie a v neposlední řadě se rodí i úspěch společnosti. Ukážeme vám, jaké výrobky a procesy mohou vzniknout díky nadšení našich zaměstnanců.


naše reference

AGEL

www.agel.cz

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje 14 nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.


naše reference

Letiště Praha

www.prg.aero

Letiště Václava Havla Praha je vstupní brána do regionu střední Evropy. Je také letištěm v jedné z nejpopulárnějších turistických destinací v Evropě a zároveň největším letištěm v České republice. Tento mezinárodní vzdušný přístav před pandemií onemocnění COVID-19 odbavil téměř 18 milionů cestujících. V roce 2023 letiště očekává 13 milionů odbavených cestujících. Ti mají v průběhu roku k dispozici v průměru nabídku přes 50 leteckých společností spojujících Prahu přímou linkou s více než 130 destinacemi po celém světě. Operuje zde i 8 pravidelných cargo dopravců a další desítky společností pak zajišťují charterovou přepravu. Letiště Praha zaměstnává přibližně 2 400 zaměstnanců, dalších odhadovaných více než 14 000 lidí zaměstnávají firmy působící na letišti či navázané na jeho provoz.


naše reference

Hirschmann

www.hirschmann-automotive.com/en/company/locations/vsetin

Naše společnost se zabývá vstřikováním termoplastů a montáží pomocí vysokorychlostních automatů. Hlavním produktem jsou plastové kontektory pro automobilový průmysl. Máme vlastní nástrojárnu a oddělení konstrukce jednoúčelových strojů. Skupina Hirschmann Automotive působí mezinárodně a má centrálu v Rakousku. Vsetínský závod je postaven podle standardů Industry 4.0.


naše reference

JTEKT Pardubice

https://www.jtekt-pa.com/cs/o-spolecnosti

JTEKT Czech Republic s.r.o. (JTCZ) je součástí koncernu JTEKT Corporation.

Společnost působí v České republice od roku 2006 pod názvem JTEKT Automotive Czech Pardubice jako nástupnický subjekt společnosti Toyoda Automotive Czech Republic s. r. o. Důvodem pro změnu názvu byla fúze hlavních japonských společností Toyoda Machine Works a Koyo Seiko, která znamenala vytvoření silné globální společnosti na trhu dodavatelů automobilového průmyslu.

Pro projekt výstavby výrobního závodu na zelené louce byla vybrána průmyslová zóna v Pardubicích. Nový výrobní závod byl dokončen na jaře 2004.


naše reference

Neveon

www.neveon.com

Jsme NEVEON a pěnové hmoty jsou celý náš svět. Naše síť 55 poboček v 17 zemích světa s více než 3 400 zaměstnanci nabízí kvalitní řešení z pěnových hmot pro širokou paletu použití, jako jsou matrace, sedadla do letadel, obložení interiéru automobilů, izolace, obaly, sportovní potřeby a mnohem víc.


naše reference

Panasonic

www.panasonic.com/cz/tovarny-v-cr/

Společnost Panasonic Automotive Systems Czech, s. r. o. (PASCZ) patří do evropské skupiny Panasonic Automotive Systems Europe, která dodává audiotechniku pro světově známé automobilky Toyota, VW, Audi, Honda, Suzuki, Porsche, BMW a kolínskou automobilku TPCA. Roční produkce pardubické továrny dosahuje zhruba 1 800 000 kusů autorádií.

Pardubický závod zaměstnává více než 1000 lidí. Uplatnění zde našla celá řada vysoce kvalifikovaných pracovníků bývalých elektrotechnických podniků regionu. Společnost tak pokračuje v tradici elektrotechnického průmyslu a výchovou nové generace specialistů se významně podílí na podobě tohoto dynamického odvětví. V letech 2004, 2005 a 2006 získal pardubický Panasonic ocenění jednoho ze tří nejlepších zaměstnavatelů regionu.


naše reference

PWO

www.pwo-group.com/en/group/

Jsme významným výrobcem nástrojů a světovým dodavatelem plechových výlisků a sestav pro automobilový průmysl s více než 3300 zaměstnanci po celém světě a téměř stoletou tradicí na trhu. Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby v oblasti vývoje, konstrukce, výroby nástrojů a výroby kovových komponentů a sestav. Tyto vysoce kvalitní kovové komponenty zajišťují mimořádný komfort a bezpečí v automobilech mnoha světových značek. Jsme velmi hrdí na naše odborné znalosti v oblasti tváření kovů, přesnost při výrobě lisovacích nástrojů a také na naši firemní kulturu, která v sobě zahrnuje respekt, výkon a dlouhodobou společenskou odpovědnost vůči regionu. Našim společným cílem jsou především spokojení zákazníci. A proto již při samotném vývoji produktů i procesů už v předstihu přemýšlíme o tom, co by mohlo být pro naše zákazníky potřebné do budoucna. Tímto vytváříme reálnou přidanou hodnotu nejen pro naše zákazníky, ale i pro naše zaměstnance, obchodní partnery a akcionáře.


naše reference

Siemens

www.siemens.com/cz/cs.html

V českém Siemensu vytváříme a zákazníkům dodáváme ty nejmodernější výrobky a technologie – od rychlovlaků přes digitální elektromotory po řídicí systémy s umělou inteligencí a řešení chytrých budov. Naší základní hodnotou je odpovědnost – k zaměstnancům, zákazníkům, komunitám, etice podnikání a životnímu prostředí.


naše reference

Takenaka

www.takenaka.eu/cs/

Takenaka: Rodinná firma, 17. generace, více než 400 let zkušeností ve stavebnictví a téměř 50 let aktivit v Evropě. Na tento úspěch jsme právem hrdí!

Díky našim japonským kořenům jsme na evropském stavebním trhu jedineční. Jako mezinárodně působící architektonická kancelář a generální dodavatel reprezentujeme ekonomicko-ekologickou výstavbu budov s kvalitními projekčními a inženýrskými službami. Zajišťujeme certifikované procesy a stavební standardy na nejvyšší úrovni.

Využíváme svého mezinárodního dosahu a přebíráme odpovědnost za veřejný prostor v naší společnosti. Naše budovy jsou orientovány rovnoměrně na lidi i přírodu. Jsme hrdí na to, že je můžeme předat budoucím generacím.


naše reference

Vítkovice Group

www.vitkovice.cz

Již bezmála 200 let jsme lídrem trhu. Energetika, ocelářství, development, facility management, vzdělávání.

Společnosti skupiny VÍTKOVICE mají jeden společný a navíc obrovsky cenný fenomén. Pracují v nich lidé, kteří jsou v pořadí už několikátou generací rodin věrných jedné firmě.


napište nám

© Měření a regulace s.r.o. 2018

tvorba www, videoprodukce 
SKILL production

Jsou tyto stránky responsivní?